Grill płytowy kontaktowy 4200W 230V...
Grill płytowy kontaktowy 4200W 230V...
0161

Grill płytowy kontaktowy 4200W 230V gładki

899.00 zł Tax included.

Model: GH-820

Grill elektryczny to urządzenie gastronomiczne wysokiej jakości, które sprawdzi się w takich miejscach jak restauracje, bary szybkiej obsługi i mobilne budki samochodowe.

Bardzo dobrze nadaje się do smażenia mięsa, ryb, warzyw, jajek oraz wielu innych produktów.

Produkt wyprodukowany zgodnie z dyrektywami UE. Spełnia wszystkie wymagania BHP oraz posiada ATEST SANEPIDU - urządzenie dopuszczone do kontaktu z żywnością. Urządzenie posiada certyfikat CE.

Produkt fabrycznie nowy
Towar dostępny wkrótce.

Description

Grill płytowy przeznaczony jest do beztłuszczowej obróbki termicznej mięs, warzyw, owoców, oraz produktów mącznych, położonych bezpośrednio na płycie grzewczej.

Elektryczna płyta grillowa idealnie nadaje się do smażenia typowych potraw grillowych takich jak mięsa, warzywa ale także jajek, placków, pieczywa.

Praca z tym urządzeniem jest bardzo prosta i wygodna. Urządzenie wykonane jest ze stali nierdzewnej z rynienką ociekową odprowadzającą tłuszcz do zbiorniczka. Bardzo łatwe w obsłudze i w utrzymaniu czystości.

Wymiar roboczy blatu grzewczego: 72,7 x 40 cm

Pulpit sterowania wyposażony jest w dwa regulatory, sterujące temperaturą płyty. Płynny zakres regulacji temperatury umożliwia optymalny jej dobór stosownie do przyrządzanego posiłku. Niezwykle łatwa i intuicyjna obsługa za pomocą niezależnego termostatu z płynną z regulacją temperatury od 50°C do 300°C. O ogrzewaniu i uruchomieniu maszyny informują nas lampki kontrolne.

Urządzenie posiada energooszczędny system grzejny, co gwarantuje szybkie i równomierne rozgrzanie całej płyty.

Obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej natomiast płyta grzewcza z żeliwa wysokiej jakości, dzięki czemu jest skutecznie chroniona przed korozją oraz łatwa w czyszczeniu.

Product Details

Motor power:
4200 W
Voltage :
230 V
Temperature ragne:
50° - 300° C
Weight:
38 kg
Length :
730 mm
Height :
230 mm
Width :
500 mm

Delivery cost

Carrier Informations Price
Kurier - przedpłata na konto 1-2 dni robocze Free!
Kurier - płatne przy odbiorze 1-2 dni robocze Free!
Odbiór osobisty towaru skontaktuj się z nami wcześniej Free!

You might also like

Customers who bought this product also bought:

Informujemy wszystkich naszych klientów o aktualizacji polityki prywatności, uwzględniającej nowe przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwanego dalej RODO. Dodatkowo informujemy, że nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.