Pizza ovens

Model: PEO 40X2 Produkt wyprodukowany zgodnie z dyrektywami UE. Spełnia wszystkie wymagania BHP oraz posiada ATEST SANEPIDU - urządzenie dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Elektryczne piece do pizzy to obowiązkowe wyposażenie każdego lokalu gastronomicznego, który ma ambicje serwowania tego włoskiego, tradycyjnego dania. Sekret dobrej pizzy tkwi bowiem właśnie w sposobie jej opiekania. Spód pizzy powinien być opieczony na chrupiąco i niezbyt gruby, chyba, że takie jest życzenie klienta, natomiast składniki ułożone na górze powinny dochodzić powoli do najsmaczniejszego stanu. Oferowane przez nas elektryczne piece do pizzy to różnorodność modeli i rozpiętość cenowa pozwalająca wyposażyć w ten sprzęt każdą, nawet niewielką i dopiero rozpoczynającą swoją drogę w gastronomii pizzerię. W naszym asortymencie można znaleźć piece do pizzy z odpowiednią regulacją dolnej i górnej grzałki powodującą, że każde ciasto wypiekane w nim wprost rozpływa się w ustach. Polecamy też m.in. piece do pizzy oraz inne produkty dobrane odpowiednia do potrzeb i pracy naszych klientów.

Informujemy wszystkich naszych klientów o aktualizacji polityki prywatności, uwzględniającej nowe przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwanego dalej RODO. Dodatkowo informujemy, że nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.