Duży grill elektryczny 4kW opiekacz...
Duży grill elektryczny 4kW opiekacz...
0399

Duży grill elektryczny 4kW opiekacz salamander zapiekacz

1,299.00 zł Tax included.

Model: AT-937

Salamander to profesjonalny opiekacz do zapiekanek, tostów, kanapek i innych produktów mącznych oraz mięsnych zarówno świeżych jak i mrożonych.

Idealnie sprawdza się wszelakiego rodzaju punktach gastronomicznych, barach, stacjach benzynowych itp.

Produkt fabrycznie nowy
Towar dostępny wkrótce.

Description

Produkt wyprodukowany zgodnie z dyrektywami UE. Spełnia wszystkie wymagania BHP oraz posiada ATEST SANEPIDU - urządzenie dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Zastosowanie stali nierdzewnej sprawiło, że sprzęt wykazuje dużą odporność na działanie wysokiej temperatury. Wytrzymały materiał zabezpiecza go również przed uszkodzeniami, takimi jak zarysowania i otarcia. Użycie stali sprawiło, że sprzęt jest prosty w utrzymaniu czystości ze względu na gładką, pozbawioną porowatości powierzchnię. Dodatkowy element, wyjmowana blacha na okruchy, również usprawnia czyszczenie.

Salamander TECHNOLOGIES 4ALL charakteryzuje się solidną, estetyczną budową - konkretne przemysłowe wykonanie.

Piecyk posiada ruszt z wygodnymi przykręcanymi rączkami, dzięki którym bez problemu wyciągniemy gotowe, gorące zapiekanki. Oferowane urządzenie zapewnia cztery różne położenia rusztu, co powoduje, że w opiekaczu zmieszczą się także wysokie naczynia żaroodporne.

Cechuje się łatwością obsługi, a za pomocą produktywnej grzałki oszczędza czas i energię. Do zestawu dołączono także ruszt do grillowania ze stali chromowanej, posiadający dwie odporne na ciepło rączki. Salamander to urządzenie przeznaczone do końcowej obróbki dań, zapiekania, dopiekania i utrzymywania potraw w temperaturze podawania.

Pokrętło służące do regulowania temp. umożliwia ustawienie dokładnej temp. urządzenia od 50°C do 300°C. Praca z tym urządzeniem jest bardzo prosta i wygodna.

Product Details

Motor power:
4000 W
Accessories included:
Oven rack
Tray
Voltage :
230 V
Weight:
28 kg
Length :
84 cm
Robocza: 68,5 cm
Height :
47 cm
Width :
45 cm
Robocza: 37 cm

Delivery cost

Carrier Informations Price
Kurier - przedpłata na konto - przelewy24 1-2 dni robocze 30.00 zł
Kurier - przedpłata na konto 1-2 dni robocze 30.00 zł
Kurier - płatne przy odbiorze 1-2 dni robocze 40.00 zł
Odbiór osobisty towaru skontaktuj się z nami wcześniej Free!

Informujemy wszystkich naszych klientów o aktualizacji polityki prywatności, uwzględniającej nowe przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwanego dalej RODO. Dodatkowo informujemy, że nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.