Poultry equipment

Lejek ubojowy do drobiu... Lejek ubojowy do drobiu... 2
  • Dostępny wkrótce
LEJEK UBOJOWY / DO UBOJU DROBIU MAŁY rozmiar: S długość: 230 mm Średnica otworów: górny 175 mm / dolny 75 mm Zastosowanie: ubój kur, kurczaków, brojlerów, gęsi, indyków, kaczek, perliczek, różnych gatunków ptactwa etc. FABRYCZNIE NOWY / NIERDZEWNY - MOCNE PRZEMYSŁOWE WYKONANIE

Maszyny do kompleksowej obsługi uboju i przygotowania drobiu do dalszej obróbki. Zapewniamy szeroki wybór lejków ubojowych do szybkiego, czystego i humanitarnego uboju drobiu zarówno w warunkach domowych jak i przemysłowych. Dzięki wysokiej jakości stali nierdzewnej nasz sprzęt jest łatwy do utrzymania w czystości oraz będzie służyć przez długie lata. Partie drobiu w szybki i bezpieczny sposób przygotujemy do dalszej obróbki począwszy od momentu wyparzania w wydajnych oparzalnikach firmy T4ALL poprzez skuteczne i proste oskubywanie tuszek. Wydajność szerokiej gamy naszych skubarek odpowiada na zarówno domowe jak i przemysłowe zapotrzebowanie.

Informujemy wszystkich naszych klientów o aktualizacji polityki prywatności, uwzględniającej nowe przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwanego dalej RODO. Dodatkowo informujemy, że nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.