Manual vegetable slicers

539.00 zł
Model: TS-4.5 Produkt wyprodukowany zgodnie z dyrektywami UE. Spełnia wszystkie wymagania BHP oraz posiada ATEST SANEPIDU - urządzenie dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Krajacz do frytek to narzędzie, którego nie może zabraknąć w domu żadnego wielbiciela dań z ziemniaków, lub domowej wersji kuchni fast food. Własnoręcznie przygotowane frytki smakują najlepiej, a dodatkowo smażymy je na dobrym jakościowo, świeżym tłuszczu, a jego nadmiar możemy bez problemu odsączyć. Krajalnica do frytek pozwoli błyskawicznie przygotować dużą porcję frytek o idealnych kształtach, co znacznie skróci czas przyrządzania posiłku dla rodziny lub znajomych. Urządzenia wykonane z najwyższej jakości materiałów są solidne i trwałe, sprawdzać się będą w każdej kuchni przez wiele lat. Dzięki nim przygotujemy ciekawie wyglądające dania, karbowane frytki, warzywa, czy ser. Niezwykle proste w obsłudze oraz utrzymaniu czystości staną się przyborem codziennego użytku. Przygotowane, oryginalnie wyglądające dania na pewno zachęcą zarówno zaproszonych gości jak i codziennie domowników do zjedzenia z apetytem obiadu, czy podwieczorku.

Informujemy wszystkich naszych klientów o aktualizacji polityki prywatności, uwzględniającej nowe przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwanego dalej RODO. Dodatkowo informujemy, że nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.