Kloc masarski 40x40 cm rozbiorowy...
Kloc masarski 40x40 cm rozbiorowy...
0393

Kloc masarski 40x40 cm rozbiorowy stal nierdzewna i polietylen

599.00 zł Tax included.

Model: WTC-4040-5G

Produkt fabrycznie nowy

Description

Przemysłowy stół roboczy rozbiorowy do mięsa, blat kloc masarski

Stół roboczy rozbiorowy / masarski gastronomiczny, blat nierdzewny kwasoodporny: INOX. Warstwa robocza: polietylen - idealna do krojenia, siekania itp. Grubość kloca masarskiego: 50 mm. Produkt wyprodukowany zgodnie z normami UE, posiada atest sanepid-u, przeznaczony do kontaktu z żywnością.

ŁATWY DO UTRZYMANIA W CZYSTOŚCI: INOX + POLIETYLEN - MOŻLIWOŚĆ SZYBKIEGO MONTAŻU / DEMONTAŻU BLATU
Oferowany przez nas STÓŁ ROZBIOROWY idealnie nadaje się do wszelakich zastosowań gastronomicznych.

Posiada blat roboczy wykonany z bardzo dobrej jakości POLIETYLENU, który zagwarantuje Państwu długą żywotność wszelakich narzędzi tnących.

NIE TĘPI OSTRZY !!!

Dodatkowym atutem tego rodzaju blatu jest jego obojętność fizyko-chemiczna względem wszelakich produktów spożywczych, ponieważ: nie wchodzi w reakcje z żywnością, pozwalając zachować jej wszystkie najlepsze walory jakościowe oraz smakowe.

Solidne wykonanie! Łatwy montaż i demontaż! Produkt posiada wzmocnienia blatu z kształtowników zimno giętych! Stabilny i mocny. Stół odporny na działanie korozji i środków chemicznych. Spełnia wymagania dotyczące higieny i bezpieczeństwa. Bardzo łatwy do utrzymania w czystości!

Product Details

Accessories included:
Polyethylene table top
Table top length:
400 mm
Table top width:
400 mm
Height :

Delivery cost

Carrier Informations Price
Kurier - przedpłata na konto 1-2 dni robocze Free!
Kurier - płatne przy odbiorze 1-2 dni robocze Free!
Odbiór osobisty towaru skontaktuj się z nami wcześniej Free!

Customers who bought this product also bought:

Informujemy wszystkich naszych klientów o aktualizacji polityki prywatności, uwzględniającej nowe przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwanego dalej RODO. Dodatkowo informujemy, że nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.