Podgrzewacz bemar elektryczny 1,5kW...
Podgrzewacz bemar elektryczny 1,5kW...
Podgrzewacz bemar elektryczny 1,5kW...
Podgrzewacz bemar elektryczny 1,5kW...
Podgrzewacz bemar elektryczny 1,5kW...
Podgrzewacz bemar elektryczny 1,5kW...
Podgrzewacz bemar elektryczny 1,5kW...
0170

Podgrzewacz bemar elektryczny 1,5kW 230V standard GN 5 pojemniki w zestawie

989.00 zł Tax included.

Model: Bemar 5

Produkt wyprodukowany zgodnie z dyrektywami UE, posiada znak CE. Spełnia wszystkie wymagania BHP oraz posiada ATEST SANEPIDU - urządzenie dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Produkt fabrycznie nowy

Description

Gastronomiczny, restauracyjny, cateringowy bemar / podgrzewacz elektryczny do pojemników GN, nadstawka grzewcza 230V

Produkt w całości wykonany stali nierdzewnej, kwasoodpornej/INOX

Pojemność: 5 x GN 1/2 (100mm) (Zestaw zawiera pojemniki oraz pokrywki gastro norm/standard GN-wykonane ze stali nierdzewnej)

Wymiary realne bufetu grzewczego (szer. x głęb. x wys.): 143,5 x 35 x 31,5 cm

Przeszklony bufet (bar) grzewczy idealnie nadaje się do ekspozycji oraz serwowania wszelakiego rodzaju dań na ciepło i gorąco.

Szeroki zakres regulacji temperatur tej podgrzewanej witryny czyni ją idealnym wyborem dla wszelakich punktów gastronomicznych oraz cateringowych w których liczy się możliwość szybkiego oraz bezproblemowego serwowania świeżych dań wymagających stałej, ciepłej lub gorącej temperatury podania przed spożyciem. Zatem jeśli szukasz elektrycznego podgrzewacza przeznaczonego do utrzymywania odpowiedniej temperatury wcześniej przygotowanych dań (potraw), to oferowane przez nas urządzenie spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Urządzenie idealnie sprawuje się we wszelakiego rodzaju miejscach (lokalach) w których odbywa się zbiorowe żywienie tj.: restauracje, punkty gastronomiczne z jedzeniem na wagę, bary mleczne, stołówki szkolne i szpitalne. Tylko nasz produkt zapewni Ci zawsze odpowiednią temperaturę serwowanych potraw w estetycznej oraz eleganckiej oprawie - na co dzień i od święta! Polecamy Ci ten produkt ze względu na dużą uniwersalność - różnorodność potraw i dań w różnorodnych miejscach - zawsze na świeżo i w odpowiedniej temperaturze serwowania!

Product Details

Motor power:
1,5 kW
Accessories included:
GN 1/2 containers 100mm - 5 pcs
Voltage :
230 V
Temperature ragne:
30° - 85° C
Weight:
28 kg
Length :
143,5 cm
Height :
32 cm
Width :
35 cm
Made of (material)
Stainless steel

Delivery cost

Carrier Informations Price
Kurier - przedpłata na konto 1-2 dni robocze 60.00 zł
Kurier - płatne przy odbiorze 1-2 dni robocze 80.00 zł
Odbiór osobisty towaru skontaktuj się z nami wcześniej Free!

You might also like

Informujemy wszystkich naszych klientów o aktualizacji polityki prywatności, uwzględniającej nowe przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwanego dalej RODO. Dodatkowo informujemy, że nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.