Stół roboczy z blatem 210x70 cm ze...
Stół roboczy z blatem 210x70 cm ze...
0204

Stół roboczy z blatem 210x70 cm ze stali nierdzewnej

1 040,00 zł Brutto.

STÓŁ ROBOCZY BLAT NIERDZEWNY

Model: WT2884E

Wymiary: 2100x700x850 mm

Blat stołu wykonany jest ze stali nierdzewnej, oraz wyposażony został w regulowaną półkę oraz nóżki.

Zaprojektowany i wyprodukowany zgodnie z normami UE, oraz posiadający atest SANEPIDU - dzięki temu stół dopuszczony jest do kontaktu z żywnością.

Konstrukcja wzmocniona została za pomocą kształtowników zimnogiętych, które sprawiają że blat stołu posiada odpowiednią sztywność i stabilność. Łatwy montaż i demontaż produktu.

Wszystkie powyższe atrybuty stołu powodują, że idealnie sprawdzi się w każdej gastronomii, pizzerii, piekarni, restauracji, kuchni czy masarni.

Odporność na działanie korozji i środków chemicznych sprawia, że będzie również bardzo funkcjonalny w warsztatach czy laboratoriach.

Produkt fabrycznie nowy
Dodatkowe półki:

Opis

Przemysłowy stół roboczy z blatem ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej typu INOX

Stół roboczy: kuchenny, gastronomiczny, cateringowy, laboratoryjny, warsztatowy. Stół wyposażony w mocne nogi gwarantujące stabilność całej konstrukcji. Całość konstrukcji wzmocniona została kształtownikami zimno giętymi gwarantującymi sztywność blatu roboczego. Produkt wyprodukowany zgodnie z normami UE, posiada atest SANEPID-u, dopuszczony do kontaktu z żywnością.

Kuchnia? Warsztat? Laboratorium? Restauracja?

A Ty gdzie planujesz umieścić ten stół roboczy? Wybierz najlepsze dla siebie miejsce zastosowania i ciesz się niebywałą funkcjonalnością za niewygórowane pieniądze. Zdefiniuj własne potrzeby z oferowanym przez nas stołem roboczym wykonanym w standardzie GASTRO. Stół roboczy TECHNOLOGIES 4ALL, został wyposażony w przestronną oraz funkcjonalną półkę podblatową, z bardzo prostym i szybkim systemem regulowania wymaganej przez użytkownika wysokości.

Stabilny i mocny! Solidne wykonanie przemysłowe! Łatwy montaż i demontaż! Produkt posiada wzmocnienia blatu z kształtowników zimno giętych.

Stół idealny do gastronomii, odporny na działanie korozji i środków chemicznych. Spełnia wymagania dotyczące higieny i bezpieczeństwa. Niezastąpiony w piekarniach, pizzeriach, restauracjach, zakładach masarskich itp. Idealny także do: warsztatu, budynku inwentarskiego, jako stół roboczy do pakowania np. przesyłek itp.

Szczegóły produktu

Wyposażenie:
Regulowana półka
Ilość rantów:
Bez rantów
Długość blatu:
2100 mm
Szerokość blatu:
700 mm
Grubość blachy:
1,2 mm
Udźwig maksymalny :
150 kg

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
Kurier - przedpłata na konto - przelewy24 1-7 dni robocze 30,00 zł
Kurier - płatne przy odbiorze 1-7 dni robocze 40,00 zł
Odbiór osobisty towaru skontaktuj się z nami wcześniej Darmowa

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Informujemy wszystkich naszych klientów o aktualizacji polityki prywatności, uwzględniającej nowe przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwanego dalej RODO. Dodatkowo informujemy, że nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.