Piece konwekcyjne

Piec konwekcyjny 2,8kW 230V... Piec konwekcyjny 2,8kW 230V... 2
  • Dostępny wkrótce
Obróbka termiczna żywności

Piec konwekcyjny 2,8kW 230V standard GN do restauracji

0147
2 999,00 zł
Model: YXD-6AS Piec konwekcyjny wykonany ze stali nierdzewnej. Idealny do zapiekanek, opiekania pieczywa itp. Urządzenie posiada sterowanie manualne. Piekarnik wykonany w standardzie gastro norm z możliwością montowania w nim pojemników (blach) GN 1/1 na specjalnie dedykowanych do tego szynach

Nowoczesne kuchnie są coraz bardziej podobne do laboratoriów, innowacyjne, niezawodne urządzenia są nieocenioną pomocą na różnych etapach pracy. Pośród wszystkich urządzeń na przestrzeni lat, piec stał się narzędziem wyjątkowym. Dlatego też warto posiadać w swojej kuchni piec konwekcyjny który ułatwi pracę.

Informujemy wszystkich naszych klientów o aktualizacji polityki prywatności, uwzględniającej nowe przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwanego dalej RODO. Dodatkowo informujemy, że nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.